purple-h

Pazarlama Anlayışına Yepyeni Bir Yaklaşım Getiriyoruz!

“Önce Müşteri” anlayışıyla 1997 yılında Erdem Reklamcılık Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulan ajansımız, masaüstü yayıncılık sektöründe, reklam ve pazarlama alanlarında uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir.. Yüzlerce memnun müşteriyi portföyüne ekleten ajansımız 2000’li yıllardan itibaren İnternet’in yaygınlaşmasıyla birlikte sektörel dinamiklerin değişimine ayak uydurarak, sunduğu hizmetler arasına dijital reklam çalışmalarını da ekleyerek müşteri memnuniyetini artırmaya odaklanmıştır.

2010 yılından sonra İnternet reklamcılığı ve dijital pazarlama alanındaki yatırımlarını arttıran ajansımız Adwords Reklam Danışmanlığı, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi gibi alanlarda kadrosunu genişleterek müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmetlerini sürdürmüştür. 2011 yılından bu yana Google Partners ailesine dahil olan ajansımız sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırabilmek adına yatırımlarını arttırarak sektördeki konumunu güçlendirmeye devam etmiştir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini yükseltmek, Sektöre ve ülkemiz ekonomisine artı değer katmak şirketimizin ve çalışanlarımızın temel prensipleridir.  Şirketimizin; Çekmeköy’de ve Şişli’de bulunan şubeleri Reklam ve Pazarlama, Marka Danışmanlığı ve İnternet Reklamcılığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Seyrantepe’de bulunan şubemiz yayıncılık ve baskı teknolojileri üzerine faaliyet göstermektedir.  İstanbul dışında ise Erdem Şirketler Grubun Ankara, İzmir ve Antalya’da şubeleri bulunmaktadır. Toplam 30’a yakın çalışanıyla Reklam, Dijital Medya, Marka Yönetimi, Baskı Hizmetleri ve Bilişim alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

2013 yılından bu yana Dijital Pazarlama ve Marka Danışmanlığı gibi hizmetlerini Purple Markası altıda sunan ajansımız, günümüzde 30’a yakın çalışanı, yüzlerce müşterisi ve yaklaşık 20 yıllık sektörel tecrübesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

2016 Yılında Pazarlama anlayışına yepyeni bir konsept getirerek “Çığırtkanlık” hizmetimizle fark yaratıyoruz. Perakende satış yapan dükkanların işlerinin arttırılması amacıyla çeşitli malzeme ve uygulamalar kullanıyoruz. Dükkanlarını dikkat çeker hale getirip ciddi bir ciro artışı sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman çığırtkanlarımız sempatik ve uyumlu hareketleriyle kendilerini sevdirerek dükkanınızın içerisine müşteri sokmaktadırlar. Bu noktada dükkan sahiplerinden bir kampanya oluşturmalarını istiyoruz. Hep birlikte muhteşem bir sinerjiyle güzel işler yapıyoruz.

Globalleşen dünyamızda müşteri memnuniyetini esas alarak, profesyonel fakat amatör ruhla çalışan bir ekip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi özel kılan ve müşteri portföyümüzün her geçen gün fazlalaşmasını sağlayan tek anahtarın sizi dinlemek, anlamak ve iyi hizmet vermek olduğunu biliyoruz.

 Erdem Şirketler Grubu olarak, Bizler hep bu anlayışla çalışarak, değerlerimizi sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktayız.purpleh2

 

MİSYONUMUZ

Yeniliklere açık olaylara geniş bir açıdan bakabilmek, müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hizmet sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmak,

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.